O nás

AB Architects je architektonické studio, které se zaměřuje na projektování a architekturu. Pracujeme s klienty z různých sektorů, abychom navrhli budovy, které jsou funkční, estetické a cenově dostupné. Naším cílem je vytvářet prostředí, které bude vyhovovat potřebám a představám klientů. Specializujeme se na vytváření unikátních architektonických řešení, která jsou trvale udržitelná, efektivní a šetrná k životnímu prostředí.

Naše architektonické studio AB Architects bylo založeno v roce 2008 a od té doby se zabýváme projektováním a architekturou. Díky svému zaměření na jednoduchost a poctivost jsme postupem času vyvinuli vynikající a moderní architektonické styly, které nám umožnily získat širokou škálu klientů.

 

Společnost AB Architects nabízí svým zákazníkům vynikající služby pro kvalitní výstavbu, ale i developerskou činnost s přesahem do realitních služeb. AB Architects se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké životnosti. Firma sídlí v centru Brna a zaměstnává více než 10 profesionálů v různých oblastech.